Eтвининг Ознакe Квалитета за међународни еТвининг пројекат ‘ I desing toys ‘

Школске 2022./’23.године у подручној школи ,,Карађорђе“ у Бресју, наставнице разредне наставе, Александра Маринковић и Весна Ракобрадовић-Милошевић су реализовале међународни етвининг пројекат који је за тему имао прављење играчака од потпуно природних материјала, сарадње и интерактивних онлине часова и радионица са партнерима из Турске, креативне радионице размене идеје за прављење играчака и развијању интеркултуралности и креативности. Пројекат је трајао неколико месеци, учествовали су ученици другог и трећег разреда школе у Бресју и током пројекта били веома креативни. Организовани су онлине радионице прављења играчака од рециклираних и природних материјала, часови техника оригами – прављење играчака од папира, а затим и размена играчака и употреба истих. Ученици су били ангажовани, сви су учествовали, научили ново, упознали нове другаре, стекли нова искуства у пројектном раду и створили креативне едукативне играчке. Честитамо и учитељицама Александри и Весни и њиховим ученицима на добијеном признању! Браво !