Летопис 2017

Гостовање позоришта из Крагујевца

Дечија недеља

Дечија недеља је и овај почетак школске 2017/208. године обојила најлепшим  бојама.  Сви су се радовали, посебно ђаци прваци који су овом приликом  постали чланови Дечјег савеза, организације која окупља децу  узраста од седам до четрнаест година.  Кроз низ активности ученици од првог до четвртог разреда су се дружили, исцртавали школско двориште, излагали своје радове, такмичили у спортским играма, међусобно размењивали поклоне и на крају приказали креативне маске у оквиру великог маскембала. Ученици првог разреда су се том приликом представили публици рециталом о дечијим правима и добили добродошлице.

Powered by Free Joomla Templates & Best Joomla Hosting provided by Cheap Sprint Phones and Cheap Perfumes
(Copyright © 2011)